توجه: ثبت سفارش در سایت تا بیستم فروردین غیر فعال است.

دیداذین فروشگاهی اینترنتی است که تصمیم دارد انتخاب، خرید و مقایسه محصولات تزیینی را برای مخاطبان خود آسان کند. عرضه انواع محصولات تزیینی شامل سفال، آبگینه، تندیس، ظروف، قاب عکس‌، اسانس سوز، جاشمعی آباژور، شلف و هرآنچه که محل زندگی یا کار مخاطبان را زیباتر می‌کند.

از آنجا که کالای تزیینی از تنوع بسیاری برخوردار است و گاهی یافتن آنچه موردپسند واقع شود بسیار سخت، ما برآنیم تا فروشگاهی باشیم که انتخاب و خرید را برای همگان ساده‌تر کنیم. هدف اصلی از تأسیس این فروشگاه عرضه محصولات تولید داخلی است و از همین طریق آماده‌ایم محصولات هنری - تزئینی را که حاصل تلاش و تولید هنرمندان و صنعتگران داخلی است با شرایط ویژه در دسترس هموطنان قرار دهیم تا به این طریق نقطه وصلی باشیم میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان.

لذا از هنرمندان و تولیدکنندگان کالاهای فانتزی، تزیینی و صنایع وابسته نیز دعوت می‌کنیم تا با پیوستن به خانواده بزرگ دیداذین ما را در رسیدن به این هدف همکاری نموده و به این وسیله تولیدات خود را نیز در معرض انتخاب مخاطبان قرار دهند. ارایه کالای با کیفیت در این زمینه، سهولت در ثبت سفارش، قدرت انتخاب بیشتر، قیمت مناسب، ضمانت کالا و ارسال سریع از دیگر اهداف دیداذین است.

 

نشانی: تهران . خیابان شیخ هادی . پلاک 151 . طبقه همکف. کد پستی 1138833613

تلفن : 66726144 - 09333133491

ساعات پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 صبح الی 2 بعداز ظهر